Рок-гурт «Гуцули»

Офіційний сайт фолк-рок гурту з міста Косова

Виступ на День Молоді в Косові, 2008

День молоді — одне із найулюбленіших свят наших краян. Із задоволенням його святкують люди різного віку, бо, як сказав мудрець, всі ми родом з юності, і в душі до глибокої старості залишаємося молодими.

На новозбудованій літній естраді біля Народного дому 29 червня відбулося справжнє свято молодості й таланту. Косів’яни і гості міста мали змогу ще раз зустрітися у той день із переможцями й лауреатами фестивалю «Яблуневий цвіт» — танцювальними колективами та вокалістами не лише Косівщини, але й Верховинщини, Коломийщини, Надвірної та Калуша.

Наближався вечір, а людей біля літньої естради ставало все більше. Свої пісні виконувала лауреатка фестивалю «Червона рута» Христина Салига, співав гурт «Попіл». А до літньої естради підходило все більше людей середнього віку — фанатів гурту «Гуцули». Цьому рокфольк-ансамблю наступного року виповниться 40 років. Тому з таким ентузіазмом музиканти готувалися до свята, повторювали пісні, які принесли їм славу, розучували нові.

«Гуцули» на День Молоді в Косові

Бурхливі аплодисменти були їм нагородою за вміння протягом стількох років зберегти свій гурт і не втратити своєї самобутності.

коментування вимкнено до “ Виступ на День Молоді в Косові, 2008 ”

  1. Стецик Володимир Каже:

    творчих успіхів і більше концертів а також виконуйте більше нових композицій


Нові коментарі