Рок-гурт «Гуцули»

Офіційний сайт фолк-рок гурту з міста Косова

Гуцули «Forever»

На свято Покрови Пресвятої Богородиці у Районному народному домі відбувся дещо незвичний захід — відомий фольк-рок-гурт «Гуцули» давав концерт з нагоди 40-річчя від дня народження своєї культової групи.

До музикантів та їхніх шанувальників-глядачів звернулися з вітальними словами отець Ростислав Спринюк, заступник голови райдержадміністрації Микола Васкул, депутат районної ради Мирослав Бойчук. Ветеранів гуцульського року було нагороджено грамотами і подяками.

Велику допомогу в організації і проведенні ювілейного концерту надали начальник відділу культури і туризму РДА Дмитро Біланюк і директор Районного народного дому Василь Звіздарик.

Під час концерту проводився збір пожертв на відбудову церкви святого Василія Великого у м.Косові (Москалівка), яку знищила пожежа.

«Гуцули» 40-річної витримки — це Ярослав Корищук (учасник першого — славетного — складу гурту), Леонід Процюк, Ярослав Унуфрійчук, Мирослав Вінтоняк, Василь Лазорик.

Усі вони, крім Мирослава Вінтоняка, який замінив незамінного Ярослава Удудяка (Ґибу), представляли «Гуцулів» на фестивалі «Червона рута» 1989 року і поставили тоді усіх на вуха.

Дві години тривав цьогорічний ювілейний концерт. Наживо. Опришки гуцульського року весь цей час тримали глядачів у напрузі своїми драйвовими композиціями.

Музиканти не тільки довели, є ще потужні акорди в їхніх гітарах, але й добряче трусонули досвідом. Треба визнати: трясти, чи пак потрясати, вони мають чим. Славнозвісні і перевірені часом хіти «До Косова», «Гальба пива», «Терла баба мак», «Думи», «Афини» — безпрограшний варіант, гарантують успіх у публіки на будь-якому концерті. Потішив фольк-рокгурт і новими піснями, зокрема композиціями творчого тандему Корищука-Процюка.

Аліса Мудрицька.

Коментування закінчено.

Нові коментарі