Рок-гурт «Гуцули»

Офіційний сайт фолк-рок гурту з міста Косова

«Гуцули» на фестивалі «Народне Євро» в Івано-Франківську!

21 квітня (субота) о 17.00 «Гуцули» виступатимуть з годинною програмою в рамках концертних заходів фестивалю на сцені в парку біля озера м. Івано-Франківська!

В межах підготовки та проведення Євро-2012 на Прикарпатті 21-22 квітня стартує іміджева програма України — перший Благодійний міжнародний фестиваль футболу «Великий м’яч», який мандруватиме містами України та Європи.

Виступ «Гуцулів» на фестивалі «Народне євро» в Івано-Франківську!

Головна мета фестивалю – об’єднати людей, які люблять футбол, навколо культурних і духовних цінностей для спілкування, взаєморозуміння, вирішення соціальних проблем, створення дружньої атмосфери і позитивних емоцій під час підготовки і проведення футбольних чемпіонатів. Тому гасло заходу  – «Футбол об’єднує».

«Ідея фестивалю народилася на Прикарпатті. Саме цей писанковий край, духовна сила, краса та творча енергія українського народу надихнули мене на створення фестивалю «Великий м’яч» та футбольних булав як духовного фактору українського народу. Саме тут близько 150 священиків різних конфесій благословили та освятили фестиваль і зав’язали перші вузлики на футбольному килимі миру. Як бачите, наш проект починався з народу і з народом, тому його недаремно українська преса охрестила – Народне Євро», – наголосив засновник Благодійного Фонду «Творча Україна ХХІ сторіччя», автор і співзасновник фестивалю «Великий м’яч» Раґулі Власідзе.

Родзинкою свята є Великий м’яч, який вдвічі більший за звичайний. Він «народився» у Харкові, над його розробкою три тижні працювали найкращі місцеві майстри. Його унікальність і в розмірі, і в дизайні. Це красиві теплі орнаменти – елементи писанок неперевершеного українського майстра, відомого на весь світ Тараса Городецького. Автор у своїх роботах гармонійно поєднував трипільську символіку, сокальські і космацькі мотиви. Композиційна вишуканість, надзвичайно багатий малюнок і колористика, найдосконаліша техніка виконання – все це характерне роботам майстра Городецького, а тепер фрагментарно втілене у футбольному витворі. Ще одна особливість Великого м’яча – те, що він викликає виключно позитивні емоції. Навіть дорослі, тримаючи у руках м’яч, посміхаються.

Під час фестивалю постійно працюватиме «Творче містечко», де діти та дорослі зможуть відвідати безкоштовні майстер-класи, та «Кулінарне містечко», в якому можна буде скуштувати смачні страви народів світу. «21-22 квітня у місті Івано–Франківськ ми розпочнемо фестиваль. Заплановано багато цікавих заходів, наприклад, кожен бажаючий зможе стати частинкою історії, зав’язавши свій вузлик на Футбольному килимі миру, що увійде до Книги рекордів Гіннеса та стане унікальним експонатом музею Світового футболу. Ми спробували організувати фестиваль таким чином, щоб цікаво було і дітям, і дорослим. Постійно працюватиме «Творче містечко», де можна буде відвідати більше 20 безкоштовних майстер-класів; «Кулінарне містечко», в якому пропонуватимуть смачні страви. Молодь запрошуємо на грандіозну OPEN AIR вечірку «Футбол об’єднує». Другий фестивальний день завершиться постановкою «Футбол об’єднує» від театру тіней «Див», – розповіла адміністративний директор фестивалю Ольга Галабала.

Фестиваль стане яскравим дійством, під час якого усі охочі зможуть доторкнутися до унікального мистецького витвору – Великого м’яча, а також взяти участь у Народному Євро зі своєю футбольною командою. З Івано-Франківська фестиваль помандрує містами України та Європи: Харків, Львів, Київ, Донецьк, Рим, Берлін, Париж, Лондон, Варшава, Москва.

Коментування закінчено.

Нові коментарі