Рок-гурт «Гуцули»

Офіційний сайт фолк-рок гурту з міста Косова

«Гуцули» нарешті записали Шевченкові «Думи»

Гурт «Гуцули» нарешті записав Шевченкові «Думи» створені у 1978 році. Тепер залишилось вислати запис на музичний конкурс «Нова пісенна Шевченкіана», який до 200-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка оголосило «Українське радіо».

Пісні-переможці конкурсу транслюватимуться в ефірі Національної радіокомпанії України: на Першому каналі «Українського радіо», на «Радіо «Промінь» та «Раідо Культура», а також увійдуть до CD-збірки «Нова пісенна Шевченкіана». Крім того, переможці конкурсу будуть запрошені на гала-концерт теле-радіопрограми «Мистецькі історії».

Участь у конкурсі «Нова пісенна Шевченкіана» можуть взяти музичні композиції, написані на слова Тараса Шевченка, які не транслювалися публічно у телерадіоефірі. Пісні можуть бути представлені у форматах рок, поп, танцювальної музики та авторської пісні. А щоб взяти участь у конкурсі, заявникам потрібно надіслати демо-версію своєї пісні на слова Тараса Шевченка.

Сам запис буде на сайті після офіційного виступу «Гуцулів».

Напишіть коментар

XHTML: Ви можете користуватись наступними тегами: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Нові коментарі